Te zmiany dotkną tysięcy polaków!
Opublikował Mat Brion w dniu 23 sty, 2014 o godzinie 11:04 PM | Kategoria Biznes is biznes | z 0 Komentarzy

Najnowsze zmiany w ustawie dotyczącej mieszkań komunalnych i socjalnych nie pozostawiają złudzeń.bezdomni Od 29 lutego 2014 nie można będzie nikogo wyrzucić na bruk.
Brukowane ulice, poza nielicznymi wyjątkami, gdzie przywracana jest historyczna nawierzchnia, to dziś rzadkość – stwierdza prezes Administracji Budynków Spółdzielczych i Niewspółmiernych we Wrocławiu Arkadiusz Parzymiech. – najbardziej popularną nawierzchnią na współczesnych osiedlach jest asfalt.
To kolejny przykład, kiedy ustawy dostosowywane są do wymogów społecznych. Nie będzie można nikogo już wyrzucać na bruk, ale na asfalt – jak najbardziej.
Zmiany są potrzebne – mówi poseł PO (Partii Opozycyjnej) Mariusz Kwestionariusz – do tej pory ustawa była kolejnym przykładem tego, że prawo nie nadąża za rzeczywistością. Wyrzucanie na bruk miało sens w dwudziestoleciu międzywojennym, może we wczesnym PRL. Jednak wraz z rozwojem gospodarczym naszego państwa straciło na znaczeniu.
Kolejny raz rządzący stanęli na wysokości zadania. Już wkrótce ludzie nie radzący sobie z zadłużaniem nieruchomości, oraz notoryczni dłużnicy nie będą musieli się martwić tym, że zostaną wyrzuceni na bruk.
Z nastaniem wiosny, będą wyrzucani na asfalt.

O autorze - Były tajny współpracownik UOP, tajny współpracownik BOR, tajny ABW, niejawny TGV oraz ściśle jawny PKP. Dzięki doświadczeniu w służbach specjalnych doskonale sprawdza się w negocjacjach z urzędnikami oraz prostymi ludźmi. W TV Niewarto pełni funkcję redaktora śledczego

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>