Rząd rozwiąże problem demograficzny już w przyszłym roku!
Opublikował Mat Brion w dniu 30 kwi, 2014 o godzinie 05:43 PM | Kategoria Trynidad i Tobago | z 0 Komentarzy

Po długich debatach i analizach specjalistów rząd znalazł rozwiązanie problemu niskiej dzietności Polek. Dlatego w 2015 roku możemy się spodziewać aż 15 długich weekendów.

KCP_6681-001Analiza danych statystycznych szpitali wykazała, że systematycznie 9 miesięcy po każdym długim weekendzie liczba narodzin nieznacznie wzrasta.

- Długie weekendy sprzyjają relaksowi i grillowaniu, a to często prowadzi do jednego – mówi Barbara Okładka-Patron z Nadzwyczajnego Zespołu do spraw Walki ze Spowolnieniem Demograficznym. – Dlatego w 2015 roku wprowadziliśmy 15 długich weekendów. Minimum jeden w miesiącu.

Według profesora Zbigniewa Farfantuły tak duża liczba dni ustawowo wolnych od pracy będzie miała jeszcze jedną ważną konsekwencję dla naszego społeczeństwa:

- Z ankiet wynika jasno, że zdecydowana większość pracujących Polaków jest niezadowolona ze swojej pracy. Współczynnik zadowolenia nieznacznie wzrasta przed świętami i urlopami, kiedy pracownicy mają w perspektywie dłuższy okres wolny. Zwiększenie liczby dni wolnych zwiększy zadowolenie społeczeństwa. Przeciętny Polak przynajmniej raz w miesiącu będzie zadowolony ze swojej pracy, a to już spory sukces.

W 2015 roku możemy spodziewać się znaczącego wzrostu zadowolenia w narodzie. Być może w końcu zaczniemy się do siebie uśmiechać.

O autorze - Były tajny współpracownik UOP, tajny współpracownik BOR, tajny ABW, niejawny TGV oraz ściśle jawny PKP. Dzięki doświadczeniu w służbach specjalnych doskonale sprawdza się w negocjacjach z urzędnikami oraz prostymi ludźmi. W TV Niewarto pełni funkcję redaktora śledczego

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>