Przepraszamy za usterki!
Opublikował Mat Brion w dniu 26 maj, 2014 o godzinie 06:41 AM | Kategoria Trynidad i Tobago | z 0 Komentarzy

Jak zauważyliście, cała redakcja NieWarto TV była nieobecna przez kilka dni. Było to spowodowane urodzinami naczelnego w zeszły piątek.

photo credit: Chaval Brasil via photopin cc

photo credit: Chaval Brasil via photopin cc

Przyczyną naszej nieobecności nie była jednak zwykła niedyspozycja pourodzinowa. Sprawa sięga dużo głębiej.

Al Rezerwowy-Sosenka swoim zwyczajem przyniósł kilka butelek bimbru domowej roboty według tajemnej receptury dziadka Euzebiusza Rezerwowego-Sosenki. Nikt z zebranych w redakcji gości nie ryzykował próbowania trunku o dziwnym kolorze, więc cały powędrował do zlewu.

I wtedy się zaczęło. Z pobliskich kanałów w niebo wzleciała chmura szaroburych oparów mącąc niebo i powodując gwałtowne burze. Gwałtowne burze zaś uszkodziły nadajnik, który reperowany był przez 4 dni.

O autorze - Były tajny współpracownik UOP, tajny współpracownik BOR, tajny ABW, niejawny TGV oraz ściśle jawny PKP. Dzięki doświadczeniu w służbach specjalnych doskonale sprawdza się w negocjacjach z urzędnikami oraz prostymi ludźmi. W TV Niewarto pełni funkcję redaktora śledczego

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>