P.I.P.A. – S01E01
Opublikował Al Rezerwowy-Sosenka w dniu 5 mar, 2014 o godzinie 09:05 PM | Kategoria Arkajwz | z 0 Komentarzy

Chcesz być dobrze poinformowany? Trzymać rękę na pulsie najważniejszych wydarzeń? Wiedzieć co w trawie piszczy? Nie zostać w tyle? Przetrwać w gąszczu informacji? Al Rezerwowy-Sosenka wkracza do akcji. Jest perfekcyjny, jest olśniewający, jest przereklamowany! Al! Dostępny w kioskach i salonikach prasowych!

pipaCzwartek:  Tłusty. Polacy kupują pączki. Pączki mogą być albo dobre albo z Biedronki.
Piątek: Czasy przedwojenne. Najważniejszą wiadomością dla Polaków jest czy Cleo zaśpiewa po polsku czy angielsku. Wtedy, przed wojną, nikt nie myślał o rosyjskim.
Sobota: Wybucha wojna, chociaż nikt nie używa tego słowa. W proteście Polscy skoczkowie psują w konkursie po jednym skoku.
Niedziela: Wojna trwa nadal. Rosjanie bez żadnego wystrzału zajmują teren wielkości Mazowsza. Polski rząd wpada na pomysł by wykorzystując podobną taktykę przejąć Florydę.
Poniedziałek: Wojny dzień kolejny. Angela Merkel rozmawia z Władymirem Putinem przez telefon. Potem skarży się Obamie, że Putin wydawał się być odklejony od rzeczywistości, był opryskliwy i nie wytłumaczył dlaczego nie zalajkował jej nowej fotki na Fejsie.
Wtorek: Działania wojenne przybierają na sile. Putin winę za całe zło na świecie zrzuca na Polskę. Według niego szkoliliśmy bojowników z Majdanu, dostarczaliśmy broń terrorystom, gwałciliśmy zakonnice i przeprowadziliśmy zamach w Smoleńsku. Zachodni świat grozi nam wprowadzeniem sankcji jeśli nie oddamy Rosji Krymu i Alaski a Holandii Indonezji.
Środa: Popielcowa, ale nikogo to nie obchodzi. Polacy nadal jedzą pączki. Głównie z Biedronki. Według mediów wojna się skończyła. Pora zająć się oscarową Słit-focią gwiazd.

Wywiad tygodnia

Odbyliśmy szczerą rozmowę z Władymirem Putinem. Prezydent Federacji Rosyjskiej powiedział nam o swoich planach związanych z Ukrainą, stosunkami z Unią Europejską i USA, przepływem gazu, bronią jądrową oraz o swoich ulubionych musicalach. Niestety po autoryzacji tekst wywiadu znacznie zubożał.

ARS: Dzień dobry!

WP: (…)

ARS: Co z tą Ukrainą Panie Prezydencie?

WP: (…)

ARS: Dlaczego nie Lwów?

WP: (…)

ARS: Nie zgodzę się z tym!

WP: (…)

ARS: Ok, to mnie przekonuje. Nie obawiacie się Unii i Stanów?

WP: Nie.

ARS: Dlaczego?

WP: (…) Nagasaki (…) kryzys (…) Moulin Rouge!

ARS: Płacze pan przy finałowej scenie?

WP: (…)

O autorze - Na co dzień zajmuje się pracami konserwacyjnymi na naszym portalu i kolorowaniem świńskich obrazków dla pszczół w pasiekach. Ponadto z nudów chwyta się każdego zajęcia. Chociaż urodzony w Lubawie nie lub niczego. Pracy, pogody, parlamentu, pomieszczeń w których stoją wiolonczele i innych rzeczy na literkę „p”, ale najbardziej redaktorów TVNie warto. Sam pisze z przymusu i odgraża się, że kiedyś w akcie protestu podłoży bombę pod wszystkie serwisy www w Polsce.

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>