P.I.P.A . – S01E00 (Pilot)
Opublikował Al Rezerwowy-Sosenka w dniu 26 lut, 2014 o godzinie 09:05 PM | Kategoria Arkajwz | z 0 Komentarzy

Chcesz być dobrze poinformowany? Trzymać rękę na pulsie najważniejszych wydarzeń? Wiedzieć co w trawie piszczy? Nie zostać w tyle? Przetrwać w gąszczu informacji?pipa Przedstawiamy autorski program Ala Rezerwowego Sosenki P.I.P.A. W nim nasz ekspert od mediów przedstawiprzegląd wydarzeń tygodnia, wywiad tygodnia, oraz coś zupełnie innego.

Czwartek: Niewiele pamiętam. W Polsce nie spadł śnieg a na świecie nie zdarzyła się żadna katastrofa nuklearna. W kosmosie nadal działa Międzynarodowa Stacja Kosmiczna.
Piątek: Minister Radosław Sikorski nastraszył przywódców Ukraińskich i ci podpisali co mieli podpisać. Wypadałoby to skomentować i stanąć albo po jednej ze stron, ale mi się nie chce, a właściwie to nie mam zdania.
Sobota: Julia Tymoszenko (czy jakoś tak, nie chce mi się sprawdzać w googlach) wyszła z więzienia i przemawiała na Majdanie.Przemówienia słuchałem bez tłumacza, nic nie zrozumiałem, ale było piękne i wzruszające.
Niedziela: Z tego co pamiętam w niedzielę skończyła się olimpiada w Soczi. Polacy zdobyli któreś tam miejsce, wygrali Ruscy, a Jan Tomaszewski wylosował Gibraltar. Nie wiem o co chodzi z tym Gibraltarem, ale lepiej napisać bo wszyscy o tym mówili.
Poniedziałek: Nie wiem co wydarzyło się na świecie bo za długo siedziałem w pracy, więc napiszę, że na drodze krajowej numer 345 jadący z dużą prędkością kierowca potrącił Jelenia. Zarówno kierowca jak i jeleń byli pod wpływem alkoholu. Samochód uciekł z miejsca wypadku.
Wtorek: Jarosław (chyba, bo mylą mi się imiona) Kurski pozował do zdjęcia z ukraińskimi rewolucjonistami. Nie wiedzieć czemu była to informacja dnia.
Środa: W TVNie Warto startuje P.I.P.A. Mój autorski program. Jestem zajęty więc nie wiem co się dzieje dookoła.

Wywiad tygodnia:
W czasie konferencji prasowej udało mi się wymienić zdanie z Panem Jarosławem (chyba) Kurskim.
ARS: Czy Pan mnie słyszy?
JK: Słyszę Pana dobrze!
Próby kontynuacji rozmowy zostały zakrzyczane przez mainstreamowi media.

Coś zupełnie innego:
Poszukuję dziewczyny, która chciałaby iść ze mną na bal w ostatnią sobotę karnawału. Chętne Panie proszę o telefon. Może być Nokia Lumia.

P.I.P.A – Przegląd Informacji Portalowych Ala

O autorze - Na co dzień zajmuje się pracami konserwacyjnymi na naszym portalu i kolorowaniem świńskich obrazków dla pszczół w pasiekach. Ponadto z nudów chwyta się każdego zajęcia. Chociaż urodzony w Lubawie nie lub niczego. Pracy, pogody, parlamentu, pomieszczeń w których stoją wiolonczele i innych rzeczy na literkę „p”, ale najbardziej redaktorów TVNie warto. Sam pisze z przymusu i odgraża się, że kiedyś w akcie protestu podłoży bombę pod wszystkie serwisy www w Polsce.

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>