Nowy Serial TVNie Warto!
Opublikował STUDIO KOOPERACJI FILMOWYCH TVNieWarto w dniu 28 lut, 2014 o godzinie 10:36 PM | Kategoria Róg filmowy | z 0 Komentarzy

TVNie Warto przedstawia – pierwszy serial zrealizowany przez naszą telewizję!

serialaMEANDRY NAMIĘTNOŚCI (S01E01)

Czołówka
Seria ujęć przedstawiająca głównych bohaterów w Suwałkach. W tle piosenka zespołu cztery pięć sześć „Meandry nad miastem lodu”. Na koniec pochmurne niebo nad miastem, Pojawia się tytuł odcinka:

„TAJEMNICA”

Scena 1. Dom Katarzyny. Katarzyna prasuje koszule, w tym samym czasie jej synek bawi się klockami lego. Katarzyna strąca plastikowy kubek z wodą, który zalewa klocki. Synek płacze.
Scena 2. Ławka w parku. Janek całuje się z Aldoną kiedy dzwoni jego telefon. Odbierając mówi, że jest w pracy. Aldona patrzy na niego przenikliwie.
Scena 3. Alojzy przyjmuje w Teresę w swoim gabinecie. Po krótkiej wymianie uprzejmości wyjawia jej オンライン カジノ że kobieta zachorowała na grypę. Teresa twierdzi, że jest to wina Alojzego.
Scena 4. Robert siedzi w biurze. Nagle zauważa małą plamkę na krawacie. Zrozpaczony próbuje wyskoczyć przez okno.
Scena 5. Janek wraca do domu. Katarzyna wita go obiadem przy którym opowiada mu o zalanych klockach. Wspólnie postanawiają wybrać się do sklepu po nowy zestaw.
Scena 6. Chcącego skoczyć Roberta ratuje Michalina. Kiedy jest już bezpieczny zaczynają się całować. Robert krzyczy, że nie powinien i wybiega z biura. Michalina zastanawia się nad dziwnym zachowaniem Roberta.
Scena 7. Wzburzona Teresa wybiega z gabinetu Alojzego. Alojzy chce za nią biec, ale wchodzi kolejny pacjent.
Scena 8. Janek i Katarzyna szukają klocków w sklepie. Przy kasie obsługuje ich Aldona. Janek udaje, że nie zna kobiety. Aldona badawczo przygląda się Katarzynie.
Scena 9. Robert wchodzi do domu. Zastaje tam płaczącą Teresę. Ta nie chce powiedzieć o co chodzi. Robert znajduje na stole zdjęcie młodego Alojzego. Chowa je do kieszeni.
Scena 10. Michalina opowiada Aldonie o swoim zajściu z Robertem a Aldona rewanżuje się swoimi wątpliwościami dotyczącymi Janka.
Scena 11. Teresa wpatrzona w okno z kubkiem herbaty w dłoni. Przebitka. Alojzy pracuje w swoim gabinecie. Przebitka. Janek i Katarzyna bawią się z synkiem klockami. W tle piosenka zespołu cztery pięć sześć „Każda potwora…”
Napisy końcowe.

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>