Mecz otwarcia – pierwsza na świecie relacja!
Opublikował Roman Słabik w dniu 12 cze, 2014 o godzinie 06:55 PM | Kategoria Szprot to zdrowie | z 0 Komentarzy

Ponieważ mój przewodnik zabiera mnie dziś na ciekawą wycieczkę krajoznawczą relację z meczu postanowiłem napisać sobie przed meczem. Proszę o wyrozumiałość i odrobinę współpracy.

photo credit: Pensiero via photopin cc

photo credit: Pensiero via photopin cc

W meczu otwarcia nie obyło się bez niespodzianki/niespodzianki nie było (niepotrzebne skreślić). Wygrali Brazylijczycy/Chorwaci ponieważ udało im się wykorzystać swój potencjał i przewagę własnego boiska/zaskoczyć przeciwnika agresywną grą w ofensywie. Wśród zwycięzców najlepszą partię rozegrał … (tu wpisz piłkarza meczu), ale równe dobre wrażenie pozostawił po sobie … (wpisz niezłego grajka z drużyny pokonanych). Kibice Brazylijczyków już w czasie meczu rozpoczęli swoją sambę/demolkę miasta. Czy potrwa ona do 13 lipca, przekonamy się 13 lipca. Po meczu selekcjoner Scolari nie krył dumy/rozżalenia z powodu postawy swoich podopiecznych. Natomiast selekcjoner Nawałka powiedział, że obecnie Robert Lewandowski gra na wyższym poziomie niż napastnicy Brazylii i Chorwacji.

Jeżeli będzie remis będzie to mecz nudny lub ciekawy w którym wpadło mało lub dużo bramek. Zadowoleni będą Chorwaci, wściekli Brazylijczycy a selekcjoner Nawałka powie że Robert Lewandowski gra na wyższym poziomie niż napastnicy Brazylii i Chorwacji.

O tym dlaczego nasz korespondent relacjonuje z Kataru przeczytaj tutaj.

O autorze - Były piłkarz, reprezentant polski do lat 16. Świetnie zapowiadającą się karierę przerwał z powodu kontuzji biodra (nabawił się jej tańcząc w szkolnej wersji Skrzypka na dachu). Próbował swoich sił jako sprzedawca papug, przez kilka lat podróżował po wschodniej Europie. Posiadacz dwóch kurników i jednego gołębnika. Na co dzień uczy wychowania fizycznego w szkole podstawowej pod Mysłowicami, jego specjalnością są rozgrywki w ringo. Na NieWarto TV specjalista od sportu.

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>