Meandry namiętności S01E06
Opublikował STUDIO KOOPERACJI FILMOWYCH TVNieWarto w dniu 14 maj, 2014 o godzinie 09:54 PM | Kategoria Róg filmowy | z 0 Komentarzy

Czy tajemnica inspektora Gadziny zostanie wyjaśniona? Czy Alojzy posiądzie rozgrzaną Hildegardę? Jak smakuje fast food w Suwałkach? O tym w kolejnym odcinku Meandrów Namiętności:

seriala

Czołówka

Seria ujęć przedstawiająca głównych bohaterów w Suwałkach. W tle piosenka zespołu cztery pięć sześć „Meandry nad miastem lodu”. Na koniec pochmurne niebo nad miastem, Pojawia się tytuł odcinka:

O jeden park za daleko

Scena 1. Alojzy zauważa Hildegardę w krzakach, nie mówi o tym jednak Teresie. Zaleca jej dalsze samodzielne śledzenie inspektora Gadziny. Kiedy Teresa znika, Alojzy udaje się w kierunku Hildegardy

Scena 2. Inspektor Gadzina dyskretnie zatacza koła wokół fontanny śledząc Janka. Janek dyskretnie śledzi Aldonę. Aldona dyskretnie śledzi chodzącego wokół fontanny inspektora.

Scena 3. Katarzyna z synkiem zatrzymują się koło parku. Synek chce zobaczyć fontannę.

Scena 4. Alojzy nie potrafi skupić się na rozmowie z Hildegardą. Cały czas nerwowo rozgląda się, czy nie zostanie przyłapany przez Teresę. Teresa zauważa krążącego wokół fontanny inspektora. Siada na ławce i zakłada okulary, aby nikt jej nie rozpoznał.

Scena 5. Michalina online slots mija siedzącą na ławce Teresę i od razu ją rozpoznaje. Nie daje jednak tego po sobie poznać, tylko dołącza do kręcącego się wokół fontanny inspektora Gadziny.

Scena 6. Inspektor Gadzina żałuje, że wyrzucił hot doga w krzaki, gdyż robi się coraz bardziej głodny. Janek ma zgagę. Aldona skraca dystans do inspektora Gadziny i wyciąga telefon.

Scena 7. Przechodząc przez park Katarzyna z synem docierają w okolice fontanny. Katarzyna natychmiast rozpoznaje siedzącą na ławce Teresę. Zakrywa synkowi oczy.

Scena 8. Alojzy dostrzega leżącego w krzakach hot doga wyrzuconego przez inspektora Gadzinę. Spogląda na Hildegardę i pyta ją czy myśli o tym samym.

Scena 9. Telefon Aldony okazuje się rozładowany. Postanawia wrócić na posterunek. Śledzący Aldonę Janek rusza za nią. Za Jankiem dyskretnie rusza inspektor Gadzina. Za inspektorem z ławki podnosi się Teresa. Za Teresą rusza Michalina. Katarzyna odsłania synkowi oczy.

Scena 10. Aldona rezygnuje z powrotnej taksówki i wsiada do autobusu. Przebitka. Janek też wsiada do autobusu, ale innymi drzwiami. Przebitka. Inspektor Gadzina postanawia wziąć następny autobus. Każe kierowcy śledzić autobus, którym jadą Janek i Aldona, kierowca jednak mówi, że to nie możliwe bo ma inny kurs. Michalina korzysta z innego kursu i sprzedaje dolary od Roberta. Przebitka. Teresa uświadamia sobie, że była w zupełnie innym parku, osoba którą śledziła to nie był inspektor Gadzina, a osoby które ją rozpoznały to nie były Katarzyna i Michalina. W tle „Każda potwora…”

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>