Meandry Namiętności S01E05
Opublikował STUDIO KOOPERACJI FILMOWYCH TVNieWarto w dniu 29 kwi, 2014 o godzinie 10:57 PM | Kategoria Róg filmowy | z 0 Komentarzy

MEANDRY NAMIĘTNOŚCI (S01E05)

Intryga jest już tak gęsta, jak zamrożona herbata. Co nowego czeka na bohaterów naszego najlepszego serialu?seriala

Czołówka

Seria ujęć przedstawiająca głównych bohaterów w Suwałkach. W tle piosenka zespołu cztery pięć sześć „Meandry nad miastem lodu”. Na koniec pochmurne niebo nad miastem, Pojawia się tytuł odcinka:

INSPEKTOR GADZINA

Scena 1. Plac przed posterunkiem policji. Aldona wychodzi z budynku i łapie taksówkę. Obserwujący ją z ukrycia Janek wsiada do drugiej taksówki i każe kierowcy śledzić taksówkę Aldony. Obserwujący go z ukrycia Inspektor Gadzina wsiada do trzeciej taksówki i każe kierowcy śledzić taksówkę Janka.

Scena 2. Mieszkanie Teresy. Teresa sprząta rozbity kubek po Herbacie. Alojzy chce jej pomóc i przez przypadek dotyka jej kolana. Teresa krzyczy „Nie!” i wybiega na balkon. Alojzy dalej sprząta rozbity kubek. Dostrzega, że kubek już raz był sklejany. Zaniepokojony patrzy na plecy Teresy.

Scena 3. Katarzyna z synkiem budują więzienie z klocków lego gdy nagle synek pyta mamę jakiego koloru powinno być krzesło elektryczne. Katarzyna sprawdza w Internecie, ale nie znajduje odpowiedzi.

Scena 4. Taksówka Aldony zatrzymuje się przed budką z hot dogami. Aldona zamawia z ketchupem. Przebrany za taksówkarza Janek zamawia z musztardą. Przebrany za cebulkę w kasku Inspektor Gadzina zamawia z musztardą i ketchupem, ale bez parówki. Aldona sięga po telefon.

Scena 5. Robert i Michalina decydują się przełożyć swoją rozmowę na potem. Michalinie dzwoni telefon i wychodzi z biura. Robertowi też coś dzwoni, ale nie wie, w którym kościele. Postanawia to sprawdzić.

Scena 7. Alojzy pyta Teresę kiedy po raz pierwszy rozbiła kubek. Teresa nie odpowiada i oskarża go o malwersacje finansowe. Oboje decydują się nie wracać do tych tematów i zamontować kraty online casino w oknach.

Scena 8. Katarzyna proponuje synkowi wycieczkę do więzienia by wspólnie obejrzeć krzesło elektryczne. Synek pyta czy będą mogli zobaczyć też egzekucję.

Scena 9. Aldona zjada hot doga i wchodzi do miejskiego parku. Janek zjada hot doga i wchodzi do miejskiego parku. Inspektor Gadzina wyrzuca hot doga w krzaki, ściąga z siebie przebranie cebulki i wchodzi do miejskiego parku.

Scena 10. Teresa i Alojzy postanawiają się dowiedzieć kim jest inspektor Gadzina. Teresa proponuje by śledzić go w dzień i w nocy. Alojzy upiera się by była to tylko noc i by wciągnąć w śledztwo rozgrzaną asystentkę Hildegardę.

Scena 11. Aldona zapuszcza się w zarośla, Janek podąża za nią, Inspektor Gadzina podąża za nim. Przebitka. Michalina wchodzi do parku. Przebitka. Katarzyna i synek jadą samochodem do więzienia i mijają park.. Przebitka. Teresa i Alojzy umawiają się na spotkanie z rozgrzaną asystentką Hildegardą w parku. Przebitka. Robert szuka w parku kościoła. W tle piosenka zespołu cztery pięć sześć „Każda potwora…”

Napisy końcowe.

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>