Kto ma największe szanse na zwycięstwo w Brazylii?
Opublikował Roman Słabik w dniu 13 cze, 2014 o godzinie 07:28 PM | Kategoria Szprot to zdrowie | z 0 Komentarzy

Prosto z Kataru! Sędziowie czarnym koniem mistrzostw.

photo credit: marcp_dmoz via photopin cc

photo credit: marcp_dmoz via photopin cc

Możemy wygrać ten turniej – coraz śmielej mówi międzynarodowa drużyna sędziowska. Wystarczyły dwa mecze a mamy już dwie gwiazdy mundialu. Zawodnik Yuichi Nishimura błysnął w meczu otwarcia. To inteligentny gracz, bardzo dobrze czyta grę, zwłaszcza w polu karnym – nadaje się na reżysera gry a dodatkowo pewnie bije jedenastki. Natomiast Wilmar Roldan udanie rozpoczął zawody w meczu Meksyku z Kamerunem. Ten młody i szybki Kolumbijczyk doskonale czuje się przy grze na granicy spalonego więc jego cechy przydadzą się w grze kombinacyjnej w ataku.

Moi Katarscy przyjaciele zarzekają się, że za osiem lat kupią obu wymienionych graczy. Czy kolejne mecze przyniosą nowe objawienia? O tym w mojej kolejnej relacji.

O autorze - Były piłkarz, reprezentant polski do lat 16. Świetnie zapowiadającą się karierę przerwał z powodu kontuzji biodra (nabawił się jej tańcząc w szkolnej wersji Skrzypka na dachu). Próbował swoich sił jako sprzedawca papug, przez kilka lat podróżował po wschodniej Europie. Posiadacz dwóch kurników i jednego gołębnika. Na co dzień uczy wychowania fizycznego w szkole podstawowej pod Mysłowicami, jego specjalnością są rozgrywki w ringo. Na NieWarto TV specjalista od sportu.

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>