Jasnowidz przewidział, że zostanie trafiony piorunem!
Opublikował Mat Brion w dniu 28 kwi, 2014 o godzinie 11:36 AM | Kategoria Trynidad i Tobago | z 0 Komentarzy

Do nietypowego zdarzenia doszło w miejscowości Buczek koło Bachorzyna. Nocą z 23 na 27 kwietnia miejscowy jasnowidz Marian Żołądź został rażony gromem.

15716290_s- On to wszystko dokładnie przewidział – mówi żona pana Mariana, pani Henryka – Powiedział, że jak jego ukochany Liverpool przegra, to coś go trafi. Chelsea wygrała 2:0 więc go trafiło.

- Ja tam nie jestem zdziwiony, że jego przepowiednia się sprawdziła. Bo zawsze się sprawdza. Ostatnio powiedział, że albo będzie deszcz, albo zaświeci słońce i też się sprawdziło – zwierza się sołtys Wiesław Pyszczyk.

Z panem Marianem nie było kontaktu przez kilka dni po trafieniu. Byliśmy jednak przy nim, gdy opuszczał szpital.

- Teraz jak mnie trafiło, to dopiero jasno wszystko widzę – powiedział.

O autorze - Były tajny współpracownik UOP, tajny współpracownik BOR, tajny ABW, niejawny TGV oraz ściśle jawny PKP. Dzięki doświadczeniu w służbach specjalnych doskonale sprawdza się w negocjacjach z urzędnikami oraz prostymi ludźmi. W TV Niewarto pełni funkcję redaktora śledczego

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>