Instytut dla Ludzi Znudzonych
Opublikował Al Rezerwowy-Sosenka w dniu 9 cze, 2014 o godzinie 08:14 PM | Kategoria Trynidad i Tobago | z 0 Komentarzy

Grupa wysoko postawionych ludzi ze Starego Kurowa, wśród których znalazł się komendant straży pożarnej, ksiądz proboszcz, dyrektor szkoły i właściciel wędzarni zawiązała fundację, której celem było zbieranie pieniędzy na gminny ośrodek ludzi twórczych. Gdy złożyli odpowiednie dokumenty okazało się, że w gminie działa już założona w podobnym celu fundacja z Nowego Kurowa.

photo credit: Leonard John Matthews via photopin cc

photo credit: Leonard John Matthews via photopin cc

Ponieważ Gmina nie potrzebuje dwóch ośrodków dla ludzi twórczych, a Nowe Kurowo leży na północ od Starego Kurowa fundacja postanowiła zmienić swój profil i po wielu debatach, konkursie w rzucie kurczakiem do stawu i obejrzeniu wystawy szczypiorków o nietypowych kształtach postanowiono co następuje:

Celem fundacji będzie stworzenie instytutu dla ludzi znudzonych. Fundacja swoim działaniem obejmie całą gminę Kurowo oraz południową Lotaryngię. Instytut ma promować, wspierać oraz zanudzać dzieci, młodzież i urodzonych w II kwartale roku 1975. Gdy znikną cele fundacji fundacja zmieni swój profil na walki o prawa do zawierania małżeństw z solniczkami.

W otwartym właśnie instytucie goście i pracownicy mogą nudzić się od godziny dziewiątej do osiemnastej w tygodniu a w weekendy od dziesiątej do czternastej trzydzieści. Ponadto w każdy pierwszy wtorek miesiąca instytut organizuje zanudzanie wyjazdowe. Najbliższa, lipcowa wycieczka do Warszawy będzie obfitowała w znaczące atrakcje:

7:00 zbiórka i oczekiwanie na autobus.

10:00 planowany przyjazd autobusu.

11:30 faktyczny przyjazd autobusu.

12:00 – 17:00 odjazd i podróż na trasie Stare Kurowo – Warszawa

17:05 rozpoczęcie zwiedzania parlamentu

(w planie posiedzenie komisji finansów, wysłuchanie expose premiera i zdjęcie z posłem Cyconiem)

21:00 powrót do Starego Kurowa

21:05 zepsucie autobusu

21:10 w oczekiwaniu na naprawę projekcja filmów w których nic się nie dzieje.

00:00 odjazd w kierunku Starego Kurowa.

O autorze - Na co dzień zajmuje się pracami konserwacyjnymi na naszym portalu i kolorowaniem świńskich obrazków dla pszczół w pasiekach. Ponadto z nudów chwyta się każdego zajęcia. Chociaż urodzony w Lubawie nie lub niczego. Pracy, pogody, parlamentu, pomieszczeń w których stoją wiolonczele i innych rzeczy na literkę „p”, ale najbardziej redaktorów TVNie warto. Sam pisze z przymusu i odgraża się, że kiedyś w akcie protestu podłoży bombę pod wszystkie serwisy www w Polsce.

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>