Gumisie atakują!
Opublikował Al Rezerwowy-Sosenka w dniu 8 maj, 2014 o godzinie 11:24 AM | Kategoria Trynidad i Tobago | z 0 Komentarzy

W nocy z wtorku na czwartek grupa nieznanych sprawców dokonała zuchwałej napaści na Komendę Miejską Policji w Sosnowcu. Uszkodzone zostały między innymi klamka od drzwi wejściowych i krzesełko dla interesantów. Dziś do akcji przyznał się Front Wyzwolenia Misi Gumowych.

Paweł Żelek, rzecznik grupy i gospodyni domowa ujawnił, że celem napaści było zwrócenie uwagi społeczeństwa na tragiczną, jego zdaniem, sytuację gumowych misi:

- Nasi bracia żyją w katastrofalnych warunkach. Pakowani jak, za przeproszeniem, sardynki; zbyt wielu w jednej paczce. Potem niehumanitarnie traktowani przez klientów, zwłaszcza dzieci. Tak dłużej być nie może ! – skończył po czym dosiadł osiołka i odjechał w stronę Damaszku.

W mejlowej korespondencji z naszą redakcją Żelek dodał iż od przyszłego tygodnia na terenie całego kraju rozpocznie się akcja pod hasłem „Gumiś też człowiek – dość szkalowania naszych małych przyjaciół.

Podobno już dziś, na granicy między Górnym Śląskiem a Zagłębiem Dąbrowskim zbierają się uzbrojone zastępy gumowych misi z całego świata. Rzecznik NATO ani nie potwierdził ani nie zaprzeczył, by misie miały być uzbrojone w broń pochodzenia rosyjskiego. Natomiast z Moskwy wyszedł jasny komunikat, że Rosja zawsze będzie popierać misie w ich dążeniu do samostanowienia. Póki co Waszyngton zapowiedział wysłanie do Sosnowca i Będzina 48 pianek marshmallow.

O autorze - Na co dzień zajmuje się pracami konserwacyjnymi na naszym portalu i kolorowaniem świńskich obrazków dla pszczół w pasiekach. Ponadto z nudów chwyta się każdego zajęcia. Chociaż urodzony w Lubawie nie lub niczego. Pracy, pogody, parlamentu, pomieszczeń w których stoją wiolonczele i innych rzeczy na literkę „p”, ale najbardziej redaktorów TVNie warto. Sam pisze z przymusu i odgraża się, że kiedyś w akcie protestu podłoży bombę pod wszystkie serwisy www w Polsce.

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>