Barrack Obama obiecał wsparcie
Opublikował Mat Brion w dniu 4 cze, 2014 o godzinie 11:18 PM | Kategoria Trynidad i Tobago | z 0 Komentarzy

Podczas ostatniej wizyty prezydenta Stanów Zjednoczonych nie bez echa przeszły zapewnienia o przysłaniu do Polski kontyngentu archeologicznego.

Jest sprawą oczywistą, że przed wizytą prezydenta USA sztab specjalistów z CIA przeanalizował położenie geograficzne oraz demografię kraju, aby jak najlepiej przygotować plan awaryjnej ewakuacji prezydenta. Analitycy CIA szczególną uwagę poświęcili naszym Tatrom.

small__4820926944

photo credit: sdhaddow via photopin cc

- Z początku nie było to dla nas jasne – mówi Seymur Leymur, chief analist specialist CIA – Bariera językowa jest w tym przypadku znaczna. Na szczęście mogliśmy liczyć na pomoc woźnego, Mariana Kovalsky, który ma polskie korzenie.

Chodzi oczywiście o stolicę naszych gór, Zakopane. Pracownicy największej na świecie agencji wywiadowczej nie potrafili zrozumieć, jak to możliwe, że od 1578 roku Polakom nie udało się odkopać tej miejscowości.

Dlatego prezydent Barrack Obama obiecał wsparcie najbardziej doświadczonych amerykańskich archeologów.  TV NieWarto udało się dotrzeć do jednego z nich, phD John`a Pool`a:

- Już spakowałem moją łopatkę. Teraz sprawdzam na mapie, gdzie jest ta Polska.

O autorze - Były tajny współpracownik UOP, tajny współpracownik BOR, tajny ABW, niejawny TGV oraz ściśle jawny PKP. Dzięki doświadczeniu w służbach specjalnych doskonale sprawdza się w negocjacjach z urzędnikami oraz prostymi ludźmi. W TV Niewarto pełni funkcję redaktora śledczego

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>